O nas

Fundację „Art of Breaking” tworzą ludzie pełni pasji, energii i uśmiechu. Naszym powołaniem od samego początku jest: “Kształtowanie postaw młodych osób poprzez rozwój ich pasji!”

Działamy zgodnie z powszechnie znaną w świecie kultury hip hop zasadą „Each one teach one” („każdy uczy każdego”) promowaną przez jednego z naszych ambasadorów Edmundo Loayzę (Bboy Poe One). Naszym podopiecznym pokazujemy, że życie może wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas, a każde marzenie jest możliwe do spełnienia.

Fundacja Art of Breaking zrzesza artystów i pedagogów wierzących, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek. Nasze drogi skrzyżowały się po to, by wspólną ideę zamienić w czyn. Jako jednostki odnaleźliśmy już swoje życiowe powołanie. Teraz, łącząc siły zmierzamy wspólnie w jednym kierunku – niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Jesteśmy wdzięczni za to, co mamy i chcemy dzielić się tym z innymi.

Poznaj nasz Zespół:

Krzysztof “Fabian” Zięba – PREZES ZARZĄDU
Od zawsze fascynował mnie ludzki umysł oraz potencjał, który drzemie w sercu każdego człowieka. Uwielbiam inspirować ludzi, wspierać ich w życiowej podróży, wzlotach i upadkach. Moim działaniom od lat towarzyszy motto „Inspire to be inspired”, te słowa idealnie oddają wizję moich działań, wiarę w to, że wspólnie możemy wpłynąć na losy otaczającego nas świata. Stawiając pierwszy krok w drodze do własnego rozwoju, w efekcie dając reakcję wiązaną, w której każda jednostka sytemu oddziałuje na pozostałe. Gdzie zmiana jednego z „elementów systemu” automatycznie powoduje zmianę w całym systemie!

Agata Posmyk – PROJECT MANAGER
Od zawsze inspirowała mnie praca z ludźmi, których celem jest sprawienie by świat wokół mnie zmieniał się na lepsze, działanie na rzecz innych osób jest spełnieniem moich marzeń. Praca dyplomowa dotycząca kampanii społecznych utwierdziła mnie w tym co od zawsze chodziło mi po głowie. Specjalizuję się w marketingu e-commerce, jednak praca w Fundacji każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania: nowe kontakty, znajomości oraz podopieczni z którymi się spotykamy sprawiają, że moje życie zmieniło się w niezapomnianą podróż pełną kolorów i barw. 

Dominika Bielawska – KOORDYNATOR PROJEKTU “WIZJA NA PRZYSZŁOŚĆ”
W życiu kieruję się zasadą: „Jesteś tym czym karmisz swój umysł”, dlatego bardzo dbam o to, aby karmić go jak największą ilością dobrych i wartościowych rzeczy.. Jestem zafascynowana psychologią i tym, że przy odpowiedniej motywacji, i wkładzie pracy można zmienić swoje myślenie, zachowanie, a przez to życie. W przyszłości chcę zostać psychoterapeutą i pomagać ludziom żyć tak jak chcą i być szczęśliwymi, obecnie jestem studentką psychologii na UŁ. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów oraz ich organizacji. Po godzinach, piszę bloga psychologicznego „Przyjemniaczek”, tak więc po zapoznaniu z naszą działalnością zapraszam do lektury moich wpisów.

Mateusz “Kido” Dąbrowski – KOORDYNATOR FESTIWALI
Uważam, że kluczem do sukcesu jest wytrwałość i ciągły rozwój. W życiu kieruję się zasadą „Each one teach one” – „każdy uczy każdego”, dlatego szerzenie wiedzy i wymianę doświadczeń uważam za swoje powołanie. To co mnie najbardziej inspiruje w życiu to podróże, podróże do których drzwi otworzyła mi moja pasja jaką jest taniec. Zależy mi bardzo by jak największa ilość łodych ludzi miało taką możliwość, znaleźć swoją pasję, by dzięki niej rozwijać swoją osobowość, podróżować, poznawac nowych ludzi i przełamywać kolejne stereotypy.

Oleg Kuzniestov – TRENER I KOORDYNATOR PROJEKTU “DEAF DO DANCE”
Urodziłem się w Rosji, na Syberii! Całe życie mieszkałem na Ukrainie, obecnie Polska jest moim drugim domem. Urodziłem się aby tworzyć. Taniec i podróże to mój sposób na życie. Na każdym kroku szukam nowych inspiracji, próbuję znaleźć własny sposób myślenia. Od dzieciństwa moje życie jest związane ze sztuką i właśnie poprzez sztukę chcę inspirować innych ludzi.

Angelina Kramarenko – KOORDYNATOR PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH
Jednym z celów mojego życia jest pomoc ludziom w spełnieniu swoich marzeń i otwarcie nowych możliwości przed nimi. Właśnie dlatego jestem częścią Fundacji Art of Breaking i chcę pomagać innym odnaleźć swoją drogę w życiu oraz przełamywać bariery stworzone przez społeczeństwo. Pracuję z młodzieżą od wielu lat jako wolontariusz, koordynator projektów międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+, tancerka. Z powołania oraz wykształcenia jestem nauczycielką, osobą otwartą na nowe pomysły, uwielbiam się dzielić swoim doświadczeniem i tworzyć wspólnie z ludźmi nowe projekty!

Agata Olejnik – KOORDYNATOR WOLONTARIATU
Jestem tancerką z 7-letnim stażem, ukończyłam pedagogikę na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne”, aktualnie kończę studia magisterskie na kierunku: Pedagogika małego dziecka. Pracując w Fundacji mam okazję łączyć swoje dwie największe pasje – taniec oraz pracę z dziećmi. Jako osoba doświadczona w pracy z ludźmi przy wszystkich ważnych wydarzeniach Fundacji, z chęcią podjęłam się pełnienia funkcji Koordynatora wolontariatu. W Art of Breaking z satysfakcją spełniam swoje powołanie.

Agata Kędzia – KOORDYNATOR WOLONTARIATU
Jestem studentką Politechniki Łódzkiej i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Moją pasją jest praca z ludźmi, a w szczególności z dziećmi. Uwielbiam pomagać im w pokonywaniu własnych słabości oraz spełnianiu marzeń. Jestem osobą z dużą ilością energii do działania i pomagania oraz głową pełną pomysłów dlatego też jestem częścią Fundacji Art of Breaking.