Breaknuts Dance Studio – PROJEKT WSTRZYMANY


„Myślę, że to było zaprojektowane przez Boga, żeby szerzyć miłość w społeczności.
Jest tyle dzieciaków, które mają wiele kreatywnej energii, z którą nie mają co zrobić„ Ken Swift.

Breaknuts Studio to projekt stworzony z myślą o wszystkich pasjonatach tańca powszechnie znanego pod nazwą Break Dance.
Na przestrzeni 10 lat pracy oraz obserwacji rozwoju młodych tancerzy na całym świecie zdobyliśmy bagaż doświadczeń, którym dzielimy się zarówno z początkującymi jak i ekspertami chcącymi się rozwijać w Breakingu oraz zgłębiać ideę oraz historię kultury Hip Hop’u, głoszącą: pokój, jedność, równość, miłość oraz dobrą zabawę.
Dla Nas Breaking to nie tylko taniec czy pasja to sposób życia, a zarazem droga do poznania siebie, własnych silnych stron oraz słabości. Specyfika tego stylu tanecznego skłania tancerzy do budowania silnej postawy indywidualnej opartej na zdrowym poczuciu wartości oraz tworzeniu własnego stylu (sposobu tańczenia, tworzenia autorskich kroków tanecznych),

jednocześnie propagując ideę wynikająca z kultury Hip Hop’u każdy Bboy oraz Bgirl (czyli chłopak oraz dziewczyna tańcząca Breaking) powinni należeć do grupy tanecznej, w której spotyka się kilka wspaniałych osobowości.
Często to właśnie umiejętność współpracy w grupie oraz uczenie się od siebie nawzajem pozwala wejść na wyżyny swoich możliwości każdemu tancerzowi.
Breaking pomaga zrozumieć i docenić fakt tego, iż każdy człowiek jest „inny”, przy czym „inny” nie oznacza „lepszy” bądź „gorszy”. „Inny” w rozumieniu niepowtarzalny, gdzie drogą do odkrycia tej niepowtarzalności jest systematyczna praca oparta na budowaniu najlepszej wersji siebie po to by podzielić się z innymi swoją niepowtarzalnością, wnosząc wartość do społeczeństwa w celu inspiracji kolejnych osób.

 

Co robimy?

  • Od ponad 10 lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą na terenie Polski oraz za granicą</>
  • Kształtujemy charakter dzieci, młodzieży poprzez rozwój ich pasji
  • Propagujemy zdrowy tryb życia, poprzez taniec
  • Promujemy pozytywne wzorce wynikające z kultury Hip Hop’u
  • Integrujemy młodzież słyszącą z niesłyszącą
  • Propagujemy holistyczny rozwój dzieci i młodzieży